ПІДКЛЮЧИ ІНТЕРНЕТ ТА ДИВИСЬ 1000+ КАНАЛІВ, ФІЛЬМІВ ТА КЛІПІВ ЗА ДОПОМОГОЮ СЕРВІСІВ YOUTUBE, XTREAM, MEGOGO, REDTUBE, KINO-LIVE, IPTV

Чому варто придбати нашу приставку?

Стабільний та чіткий сигнал Т2

Висока чіткість зображення, якісний звук, відмінний сигнал навіть у віддалених регіонах України, стабільність трансляції.

Т2 безкоштовно

Відсутність щомісячних платежів! Всі 32 телеканали Ви будете дивитись абсолютно безкоштовно! Також, присутня ТВпрограма, яку можна переглядати без додаткових витрат.

Підходить для всіх телевізорів

Підключайте приставку Т2 на вибір за допомогою HDMI (висока якість) чи 3RCA кабелю.

Кабельне телебачення

Дивіться кабельне телебачення високої якості від провідних провайдерів України. Розширюйте кількість каналів за допомогою IPTV

Тільки з WiFi адаптером

Дивіться 1000+ каналів. Підключайте Інтернет та користуйтеся такими сервісами як YouTube, Xtream, Megogo, Redtube, KINO-LIVE, а також IPTV. Дивіться величезний вибір фільмів и телепередач.

Як отримати приставку Т2:

  • Зателефонувати нам чи залишити заявку на сайті
  • Наш менеджер зв’язується з Вами и уточнює деталі замовлення
  • Ми відправляємо Ваше замовлення Новою Поштою
  • Ви отримуєте замовлення у відділенні Нової Пошти, перевіряєте його та лише після цього сплачуєте.

14 днів на повернення!

  • Враховуючи, що Ви на нашому сайті вперше, ми можемо припустити що у Вас немає довіри до нас і це зрозуміло. Тому якщо Вам щось не сподобається або Ви не отримаєте бажаного результату - ми повернемо Вам гроші.
v

"Вітаю, мене звуть В’ячеслав! Наша компанія не просто продає приставки для Т2 телебачення, ми даруємо Вам приємні емоції від користування нашою технікою. Наша команда намагається зробити продукт, з яким буде інтуїтивно просто, а тому приємно працювати."

СПІВЗАСНОВНИК VSTAR

Характеристики

ПРОЦЕCОР
GX3235S

ДЕКОМПРЕСІЯ
MPEG2/MPEG4

ПІТРИМКА РОЗШИРЕННЯ ВІДЕО
1080p, 1080i, 720p, 576p та 576i

ПІТРИМКА БАГАТОМОВНОГО МЕНЮ
є

ФУНКЦІЯ PVR та TIMESHIFT
З використанням зовнішнього USB-носія

ЦИФРОВИЙ АУДІО/ВІДЕО ВИХІД
HDMI

2 РОЗ’ЄМИ USB 2.0
для підключення зовнішніх накопичувачів

ВІДТВОРЕННЯ РІЗНИХ МУЛЬТИМЕДІА ФАЙЛІВ
MKV, AVI, JPEG, MP3

EPG (ЕЛЕКТРОНИЙ ПУТІВНИК ПРОГРАМ)
на 7 днів

АВТОМАТИЧНИЙ ТА РУЧНИЙ ПОШУК ПО ВСІМ КАНАЛАМ

ЧаПи

ЧАСТІ ПИТАННЯ ТА ДЕТАЛЬНІ ВІДПОВІДІ НА НИХ

Для прийому цифрового ефірного телебачення T2 необхідні:

  1. Телевізор,
  2. Т2 приставка VSTAR,
  3. Дециметрова антена (кімнатна чи зовнішня).

Відключіть електропостачання телевізора. Під’єднайте антенний кабель до антенного входу цифрової Т2-приставки.

Під’єднайте HDMI-кабель до вихідного роз’єму Т2-приставки та до вихідного роз’єму на телевізорі. Це забезпечить максимальну якість зображення.

В другому випадку можна під’єднати відео- та аудіо кабель (з різнокольоровими роз’ємами) до вихідних роз’ємів Т2- приставки и до вхідних роз’ємів на телевізорі (в у відповідності з кольором).

Підключіть приставку та телевізор до електропостачання. В меню телевізора оберіть бажане джерело вхідного сигналу: HDMI, AV, SCART чи ін. У відповідності до інструкції з експлуатації T2-приставки, налаштуйте автоматичний пошук цифрових телевізійних програм.

От і все! Канали знайдені та готові до перегляду. Можна насолоджуватись безкоштовним телебаченням.

Щоб використовувати додаткові можливості Т2-приставки, до неї необхідно під’єднати WiFi адаптер (в USB-роз’єм, який знаходиться в задній частині Т2- приставки). В першу чергу необхідно, щоб в приміщенні був встановлений WiFi роутер, за допомогою якого буде працювати WiFi адаптер.

Після підключення WiFi адаптера необхідно зайти в меню приставки, увімкнути пошук мережі та знайти Вашу інтернет-мережу.

Після підключення до Вашої Інтернет-мережі можна починати користуватися усіма можливостями Інтернету, а саме Youtube, Xtream, Megogo, Redtube, KINO-LIVE, IPTV згідно меню приставки.

Контакти

Є питання? Зателефонуйте або напишіть нам.

Shopping Basket